Bawełniane dywaniki – rozwiązanie nie tylko dla alergików
33
post-template-default,single,single-post,postid-33,single-format-standard,bridge-core-2.0.9,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-19.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Bawełniane dywaniki – rozwiązanie nie tylko dla alergików

Bardzo wdzięcznym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu są tekstylia. Dobieramy tkaniny do mebli wypoczynkowych i krzeseł, zwracamy uwagę na pościel i poduszki w sypialni i salonie, ręczniki zdobią łazienkę a nawet ścierki w kuchni mają być dopasowane kolorystycznie do naczyń lub frontów szafek.

Równie ważnym elementem jest dywan. Może to być olbrzymi wełniany lub jedwabny kobierzec, ale także dobrze się sprawdzą małe dywaniki pod stolik, przy łóżku, w łazience lub pokoju dziecięcym. Coraz większą popularnością cieszą się dywaniki z regenerowanej bawełny. Mają one dużo zalet; można je uprać w pralce, przenosić z miejsca na miejsce, schować w szafie na jakiś czas i potem znowu cieszyć nowym wnętrzem. I co najważniejsze; idziemy z duchem czasu wybierając naturalne włókno, które jest dodatkowo przyjazne dla osób uczulonych i cierpiących na alergie.

Tags:
No Comments

Post A Comment

Translate »